Drewmax KT242 masiv buk

5 kg

• Jsem částečně i mobilní a stolička mí pomáhá při práci v kuchyni

• je stabilní
  • , zakoupeno v Drewmaxcz.cz

Ve skutečnosti jsem potřebovala pořádný stolek, na který lze postavit květináč s velkou květinou k oknu, aby měla dost světla - všechny květinové stolky jinde nemají dostatečnou nosnost a stabilitu. Účel splněn.

Barva
dekor dřeva
Z masivu
5 kg

Posezení na baru si můžete příjemně užít i doma. Barová stolička z masivu se vám k tomu jistě bude hodit. A ne jedna. U vašeho kuchyňského baru budete moci nyní pohodlně komunikovat nejen se svou drahou polovičkou, která zatím může chystat něco na zub, nebo pozvat přátele a pěkně si večer užít!

• Jsem částečně i mobilní a stolička mí pomáhá při práci v kuchyni

• je stabilní

• , zakoupeno v Drewmaxcz.cz

Plně vyhovuje podle předpokladu.

• , zakoupeno v Drewmaxcz.cz

• Co jsem si vybrala, to mám.
    • Jedna nožička je o půl centimetru kratší, takže se to celé houpe. Zn. Dodělej doma. Posílat zpátky jako reklamaci se mi už nechce.
    • Možná by si na další stoličky mohl někdo před zabalením krátce sednout, aby to bylo funkční.
  • , zakoupeno v hezkynabytek.cz

židli používám v kuchyni a při žehlení,protože nevydržím stát delší dobu pro nemoc kloubu.dlouho jsem ji sháněla aby byla cenově dostupná a vysoká tak akorát.a tahle se mi líbila i proto,že jsem mohla vybrat barvu.

Vyhovující výška, snadno přenosná

• kvalitní dřevo
    • barva i opracování bez chybičky
    • pokud budu objednávat další věci ze dřeva, určitě se sem vrátím!

Moc hezká barva, latí nám ke všemu hnědému co máme v místnosti, výška k pultu tak akorát, jakmile si opřete nohy o spodní rám židle, úplná pohodička. Neustále obsazeno u domácího baru:-)

• , zakoupeno v Drewmaxcz.cz

dokonale propracovano velmi spokojen.

• , zakoupeno v Drewmaxcz.cz

• Doporučuji protože se mi hodí k lince. Nemohu stát a tak si ráda na ni sednu a mohu tak bez bolesti pracovat.
    • Zklamalo mne lajdácké provedení. Na dvou místech na hraně sedáku bylo dřevo odštípnuté.

Doporučuji lepší výstupní kontrolu, aby nedošlo k odeslání nekvalitního výrobků.